O nás

 
 
 
 

KTO SME

Sme katolícke spoločenstvo mladých, fungujúce pri katedrále sv. Jána Krstiteľa v Trnave, ktoré vzniklo zo spoločnej prípravy divadla v auguste 2012, po ktorom sa niekoľko mladých túžilo ďalej stretávať. Po ďalšej formácií a spoločných akciách zažilo viacero ľudí osobné stretnutie s Pánom, čo ich viedlo k potrebe rásť a slúžiť v spoločenstve. 

VÍZIA

Našou víziou je prinášať Božie Kráľovstvo do mesta a zažívať tak zmenu vo všetkých oblastiach. Mladým chceme ponúknuť kvalitne prežitý voľný čas, prijatie v spoločenstve, možnosť rozvíjať sa a spoznávať Boha ako Otca. Hodnoty, na ktorých staviame, sú jednota, rodina, svedectvo, uctievanie a evanjelizácia. Viac tu.

 

 


SLUŽBA

Okrem pravidelných stretiek spoločenstva organizujeme kurz "Synovia & Dcéry" pre nových členov , v lete letný tábor HolyDays a denný evanjelizačný tábor pre deti. Spolupracujeme na otvorených tt.chválach, strategických modlitbách či modlitbách za mesto s názvom 7VRCHOV. Občas chodíme tiež do škôl a farností s evanjelizačným programom. Viac tu.

 

 

 
 

VIDEO O SPOLOČENSTVE