Zažiješ niečo veľké. Boh sa ťa dotkne originálnym spôsobom. Tešíš sa, lebo vidíš, ako prichádza ovocie tvojej služby. Cítiš, že si cheap jerseys vtiahnutý do veľkého príbehu a že to všetko má zmysel. Chceš, aby ten okamih nikdy neodišiel… No prejdú dva či tri dni a všetko sa vracia do toho klasického. Pomaly, NYSERDA ale isto prichádza to, čo ťa zase dostane do toho, čo si žil predtým. Stereotyp. Škola, práca, povinnosti a všetky tie bežné veci, ktoré ti neraz prídu tak malébezvýznamné oproti tomu, čo si zažil. Ale… musí to byť tak?

den-malych veci

Za ten čas, čo objavujem život v Kráľovstve,  mi ukazuje Otec úplne nový pohľad na toto celé. Ako nestratiť dôveru, mať istotu a prežívať radosť aj vtedy, ak sa momentálne nedeje nič viditeľne veľké.

Prorok v?etko Zachariáš vo svojej knihe hovorí o stavbe jeruzalemského chrámu a pri opise „stereotypných dní“ používa spojenie deň malých vecí. Deň malých vecí je v tomto kontexte deň, keď sa ešte len začínala stavba chrámu a robili sa práce, ktoré neprinášali viditeľné výsledky – chrám nerástol do výšky, ale budovali sa základy, pracovalo sa na detailoch, aby bol budúci wholesale nba jerseys chrám pevný.

Niekedy si myslíme, že Styczeń keď žijeme rutinu a také tie bežné veci  nemá to význam a omnoho radšej by sme chceli byť strojcami veľkých výsledkov. Pravda je však taká, že práve uprostred týchto dní sa buduje naša identita a základy našej viery. Dni malých vecí nás učia vernosti a vytrvalosti, bez ktorých by sme nemohli Beauty stavať vyššie poschodia cheap mlb jerseys a rásť v ďalších oblastiach nášho života.

Ak sa ti zdá, že sa tvoje dni podobajú na mravenčiu prácu a nevidíš za sebou stopy, skús sa na to pozrieť z perspektívy Božieho kráľovstva. Pretože púšťanie sa aj do tých úplne najobyčajnejších povinností s rozhodnutím, že ich chceš robiť na oslavu Otca, uvoľňuje skutočné požehnanie ak… a milosť z neba. Tvoj Otec totiž vidí aj v skrytosti a váži si tvoju oddanosť vo chvíľach keď ťa nikto nevidí.

A napokon, nezabudni na to, že po dňoch malých vecí prichádzajú dni veľkých vecí. Keď budú wholesale jerseys upevnené základy, môže sa stavať do výšky, budeš zažívať viditeľné požehnanie a vtedy pochopíš, ako veľmi bolo potrebné vybudovať kvalitné základy. Tvoja služba prinesie ovocie, v ktorom bude mať záľubu tvoj Otec a ktoré budú ľudia obdivovať.

Mmičichal